Rodinná restaurace U Golema Rantířov

Překvapí svou útulností interiéru a rodinnou atmosférou obsluhy a kvalitou  jídel !!!

  • Restaurace nabízí klasickou českou kuchyni
  • Restaurace s kapacitou 50 míst nabízí nerušené posezení jak u jídla či dobrého pití
  • Salonek s kapacitou 25 míst může poskytnout vhodné prostory jak pro firemní prezentace, tak i místo pro rodinnou oslavu či svatební hostinu
  • V letních měsících je otevřená zahrádka s možností grilování selat, kuřat aj.
  • V blízkosti restaurace se nachází dětské hřiště

Vaříme poctivá česká jídla. Přijďte si pochutnat!

Každý den u nás zavoní čerstvě navařené pokrmy z místních a sezónních surovin. Dáváme si záležet na poctivé přípravě domácích jídel, ať už jsou to minutky z grilu nebo česká klasika.

Věříme, že dobré jídlo si ještě více vychutnáte v příjemné atmosféře. Proto se obsluha v naší restauraci usmívá a dbáme na to, abyste se cítili dobře, ať už jdete na pracovní oběd, rodinnou večeři nebo na pivo s přáteli.

Restaurace plná dobrého jídla

Koncept restaurace U Golema Rantířov jsme postavili na poctivé kuchyni. Suroviny si pečlivě vybíráme a vaříme podle osvědčených receptů.

Na čem si u nás pochutnáte?

Specializujeme se na masitá jídla. Hosté se k nám rádi vrací na pečená vepřová kolena nebo na pečená žebra. Připravujeme výtečné hovězí steaky nebo selátka na grilu. Menu jsme osvěžili tortillami a gyrosem. Skvěle umíme přichystat i ryby, oblíbený je například náš losos s ořechovou krustou.

Řízné pivo a skvělé víno

Pokud dáváte přednost pivu, natočíme vám perfektní hladinku Birella, Radegastu 10°, Kozla 11° nebo Plzně 12°. Na své si u nás přijdou také milovníci vína. Vybírat můžete i z široké nabídky nealkoholických drinků.

Prostory pro oslavy

Naše restaurace je skvělým místem pro oslavy, soukromé party, firemní večírky nebo svatby. Rezervovat si můžete jak celou restauraci s 50 místy, tak salonek s kapacitou 25 míst. Zjistěte více o hostinách a akcích.

Letní zahrádka s grilem

Za hezkého počasí si u nás můžete posedět na venkovní zahrádce, která je vybavená grilem. Z něho chutnají například pečená kuřata nebo selátka. V blízkosti restaurace je dětské hřiště, kam můžete zavítat s vaším dítkem, pokud už pro něho bude posezení příliš dlouhé.

Těšíme se na vás! Rádi vám rezervujeme stůl. Zavolejte nám na 776 704 849.

Menu

6. 7. Mistr Jan Hus

Zítra: Bohuslava

Návštěvnost stránek

057494
Restaurace U golema Rantířov u Vyskytné nad Jihlavou